Rubriky:

Evropské ligy

Inter chce přilákat Beckhama vysokým platem

5. prosince 2006 12:35 - MILÁN

Inter Milán je přesvědčen, že se mu podaří přilákat na San Siro Davida Beckhama. Italský klub je podle deníku Sun připraven nabídnout anglickému záložníkovi plat 110 000 liber týdně a především úplnou kontrolu nad jeho marketingovými právy a dalšími výdělky z aktivit mimo hřiště.

Real Madrid si v současnosti bere polovinu z Beckhamových ročních příjmů od sponzorů, které údajně činí 20 miliónů liber.

Bývalý kapitán anglické reprezentace by mohl z Realu odejít v lednovém přestupním termínu. Beckhamovi končí v madridském klubu v létě smlouva, a pokud se rozhodne změnit dres, bude mít Real jen málo možností, jak mu v tom zabránit.

Agent Enzo Bronzetti, jenž radí Interu s přestupovou strategií, je přesvědčen, že Beckham do Itálie přestoupí. "O plat mu nejde tolik jako o výdělky z reklamních projektů," řekl.

V posledních týdnech se rovněž často hovořilo o Beckhamově odchodu do americké MLS. Sám fotbalista ale spekulace mírnil.

"Svět médií neustále mluví, ale já jsem v Realu šťastný a na odchod do Spojených států nepomýšlím," řekl Beckham poté, co v nedělním ligovém utkání pomohl týmu k výhře nad Bilbaem.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy