Nedvědův další gól zařídil Juventusu v nastavení bod

ŘÍM

Český fotbalista Pavel Nedvěd zajistil Juventusu alespoň bod v sobotním utkání druhé italské ligy se Spezií, když v třetí minutě nastavení vyrovnal na konečných 1:1. Turínský klub, který hrál posledních deset minut v deseti bez vyloučeného Giannicheddy, tak nadále drží první místo v tabulce o dva body před Boloňou.

Nedvěd se střelecky prosadil i ve druhém zápase po odpykání dlouhého disciplinárního trestu.

Po dvou zásazích z minulého kola si tentokrát nechal gól až do úplného závěru. V 93. minutě se uvolnil na hranici pokutového území a pravačkou překonal domácího brankáře.

Druhá italská liga - 21. kolo:
Arezzo - Treviso 1:2, Bari - Verona 0:1, Boloňa - Albinoleffe 1:0, Cesena - Brescia 2:1, Frosinone - Modena 0:0, Mantova - Rimini 2:1, Spezia - Juventus Turín 1:1, Terst - Piacenza 0:0, Vicenza - Crotone 1:0.