Fotbalisté Spartaku nedali penaltu a přišli o vedení v lize

MOSKVA

Fotbalovou ligu v Rusku vedou po pátém kole obhájci titulu z CSKA Moskva, kteří v neděli zvítězili 2:0 nad Nalčikem a mají lepší skóre než rovněž neporažené celky z hlavního města Spartak a FK Moskva.

Spartak opustil první pozici po remíze 1:1 v Tomsku, kde střídající Dzjuba vyrovnal vedení domácího týmu až v závěru a Titov následně v 80. minutě selhal při penaltě, která mohla hostům vynést tříbodový zisk.

Ani jeden z českých fotbalistů se tentokrát v sestavě Spartaku neobjevil. Také CSKA skóroval proti Nalčiku až v závěru, do čela tabulky ho posunuly gól Brazilce Jo ze 70. minuty a pak vlastní branka hostujícího černohorského zadáka Djudoviče.

"Nebylo to snadné. Nalčik má kvalitní tým, ale nemyslím si, že by měl odehrát celý zápas zalezlý ve vlastní šestnáctce," prohlásil trenér vítězů Valerij Gazzajev.