Necid v prvním utkání za CSKA střídal hvězdu Vágnera Loveho

MOSKVA

Fotbalový útočník Tomáš Necid má za sebou premiéru v dresu CSKA Moskva, kam přestoupil z pražské Slavie. V 65. minutě přípravného zápasu s Maccabi Netanja ve čtvrtek nejlepší střelec podzimní části české ligy vystřídal brazilskou hvězdu Vágnera Loveho, jenž předtím dvěma góly přispěl k vítězství ruského klubu 4:1.

Necid se střelecky neprosadil. Vedle nejlepšího kanonýra loňského ročníku ruské ligy Loveho skórovali v dresu CSKA Dmitrij Ryžov a Deividas Šemberas. Nový trenér moskevského týmu Brazilec Zico dal šanci i Luboši Kaloudovi, jenž nastoupil do druhého poločasu v záloze místo Miloše Krasiče.

Zico tak při své premiéře na lavičce CSKA uspěl v trenérském souboji dvou někdejších slavných fotbalistů. Izraelský celek koučuje německý internacionál Lothar Matthäus.