Rubriky:

Evropské ligy

Ex-sparťanský gólman Kozáčik míří do Famagusty

7. června 2010 22:25 - PRAHA

Na své první angažmá mimo české či slovenské kluby míří fotbalový gólman Matúš Kozáčik. Šestadvacetiletý slovenský brankář, který působil v posledních sezonách ve Spartě Praha, se zřejmě už uprostřed týdne stane posilou kyperské Famagusty. V úterý Kozáčik odletí na zdravotní prohlídku, po níž by měl podepsat dvouletou smlouvu s roční opcí.

 

David Veis, ČTK

Možnost nového Kozáčikova angažmá na Kypru potvrdil i hráčův agent Pavel Zíka ze společnosti Sport Invest International. "Vše směřuje k tomu, že dojde k rychlé dohodě. Pokud vše klapne, už ve čtvrtek by se mohl k novému týmu připojit," řekl Zíka ČTK. Famagusta před dvěma lety postoupila senzačně do Ligy mistrů, letos se chystá na kvalifikaci Evropské ligy.

Odchovanec Dolního Kubína působil na Slovensku také v Košicích, před osmi lety přestoupil do Slavie Praha a před třemi roky přešel do konkurenční Sparty. Na Letné se ale na post jedničky neprosadil, v závěru jara však byl po zranění Jaromír Blažka součástí mistrovské základní sestavy. V české lize nasbíral 77 startů.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy