Baroš dal před reprezentačním srazem gól a Galatasaray vyhrál

ISTANBUL

První gól útočníka Milana Baroše v novém ročníku turecké fotbalové ligy pomohl Galatasarayi Istanbul po dvou prohrách k premiérovému vítězství. Opora českého národního týmu si tak zvedla sebevědomí před startem kvalifikace o mistrovství Evropy.

Fotbalista Galatasaraye Istanbul Milan Baroš

Baroš, který vynechal většinu letní přípravy kvůli zranění achilovky, znovu prokázal, jak důležitým hráčem pro Galatasaray je. Již ve 4. minutě otevřel skóre a nadále byl nejnebezpečnějším hráčem hostů. Domácí sice vyrovnali, ale Galatasaray v polovině druhé půle dvěma góly během tří minut rozhodl.

Alespoň částečně napravil nevydařený start do sezony poté, co kromě dvou ligových proher vypadl v předkole Evropské ligy se Lvovem. K postupu nepomohly ani dva Barošovy góly.

Turecká fotbalová liga - 3. kolo:
Fenerbahce - Manisaspor 4:2, Karabükspor - Besiktas 1:4, Eskisehirspor - Galatasaray 1:3.