Necid dal po dvou měsících gól a pomohl CSKA k výhře v Tomsku

MOSKVA

Fotbalisté CSKA Moskva v generálce na čtvrteční souboj s pražskou Spartou v Evropské lize porazili Tomsk 3:0. Definitivní podobu výsledku dal v druhé minutě nastavení Tomáš Necid, který se mezi střelce zapsal poprvé od konce července a počtvrté v sezoně. CSKA za výhrou nasměroval brazilský kanonýr Vágner Love, který otevřel skóre už po 40 vteřinách hry technickou střelou z 25 metrů. Byl to jeho již stý zásah v ruské lize, což se mu podařilo jako vůbec prvnímu cizinci v historii.

Tomáš Necid v reprezentačním dresu

Ještě do poločasu pak Vágner Love připravil snadnou střeleckou pozici pro kolegu z útoku Dumbiu a ten bez potíží zvýšil.

Minutu před koncem se na hřiště dostal i Necid a i on se dokázal prosadit. V 92. minutě se jako první dostal na malém vápně k míči a bez problémů ho poslal do sítě.

CSKA na třetím místě tabulky ztrácí na vedoucí Petrohrad stále osm bodů, oba celky čeká ještě deset zápasů.

Trenér Leonid Sluckij dnes do utkání nasadil sestavu: Akinfejev - Ignaševič, A. Berezuckij, V. Berezuckij, Nababkin - Honda, Mamajev (83. Dzagojev), Šemberas, Oliseh - Dumbia (75. Rahimič), Vágner Love (88. Necid).