Rubriky:

Evropské ligy

Rosický prý chce za Nedvědem do Juventusu

29. června 2004 17:16 - LONDÝN

Konec v Dortmundu, pokračování v Juventusu Turín. Takové představy o své kariéře má podle zpráv britské televize ITV záložník Tomáš Rosický. "Chtěl bych si zahrát v Itálii. Spíše než o Interu či AC Milán přemýšlím o Juventusu," řekl stanici někdejší sparťan. Až dosud se hovořilo více o Anglii, v poslední době pak především o Liverpoolu.

Čechům se na evropském šampionátu v Portugalsku daří, tým je již v semifinále, a na úspěchu je výrazně podepsán i Rosický. Zájem o hbitého špílmachra, který však dobře zvládá i defenzivní porce, proto roste. Nahrává tomu i skutečnost, že Rosický vyjádřil přání z Dortmundu odejít a o svém záměru už údajně informoval i vedení klubu.

O Turíně má v reprezentaci dokonalý přehled. Dres 'Staré dámy' obléká Pavel Nedvěd, který je v Juventusu maximálně spokojený. A reference od kapitána národního týmu zabírají, soudí ITV. "O své budoucnosti budu teprve jednat. Až skončí Euro, sednu si s agentem a rozhodneme se," řekl televizi Rosický.

Pokud by Rosický opravdu skončil v Juventusu a turínský velkoklub ulovil v italských vodách rybu, po níž už dlouho prahne, mohli by se v černobílém pruhovaném dresu sejít hned tři Češi. Juventus totiž téměř dva roky touží po Marku Jankulovském. Hráče Udine sleduje, ale dosud nepřišel s nabídkou. Šéfové klubů se hodlají setkat až po šampionátu.

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy