Del Piero je po zranění ve formě

ŘÍM

Vedoucí celek italské fotbalové ligy Juventus si na stadión Sieny přijel pro snadné tři body. Tabulku tak vede s šestibodovým náskokem před AC Milán, ten však čeká nedělní utkání. Celý zápas odehrál Pavel Nedvěd. Hráčem sobotního utkání však byl Alessandro Del Piero.

Del Piero se po zranění dostává opět do formy. V úvodu druhého poločasu totiž vstřelil během osmi minut dva góly. Třetí hřebíček do rakve Sieny přidal v 63. minutě Camoranesi.

Čtyři góly padly v prvním poločase na stadionu Atalanty v Bergamu, kde fotbalisté Cagliari vydřeli bod. První zápas sedmého kola italské ligy skončil remízou 2:2. Domácí tým se první výhry v sezoně nedočkal ani přesto, že měl čtyřicet minut výhodu jednoho muže v poli. Sestavu Cagliari totiž předčasně opustil vyloučený Brambilla.

Italská fotbalová liga - 7. kolo:
Siena - Juventus Turín 0:3 (52. a 60. Del Piero, 63. Camoranesi); Atalanta Bergamo - Cagliari 2:2 (2. Pazzini, 40. Montolivo - 12. Esposito, 29. Loria).