Istanbul

Nezvyklý vlastní gól si vstřelil brankář fotbalistů Galatasaraye Istanbul Fernando Muslera v utkání turecké ligy proti Ordusporu, když míč vykopl tak nešťastně, že se od spoluhráče odrazil do sítě. Když pak na konci první půle Stancu proměnil penaltu, byli svěřenci trenéra Fatiha Terima zralí na ručník.

Vlastní gól brankáře Fernanda Muslery.

Ve druhém poločase však zavelela k obratu nejnovější posila Wesley Sneijder. Ke kontaktní trefě nizozemského špílmachra se připojil dvěma góly probuzený kanonýr Burak Yilmaz a Orduspor nakonec v 90. minutě dorazil Selcuk.

Špatně rozehraný duel tak nakonec fotbalisté z Istanbulu vyhráli 4:2 a brankář Muslera si mohl hluboce oddechnout.