Monako - Remeš 3:2Monako o výhře nad Remeší rozhodlo v nastavení

Paříž

Fotbalisté Monaka ve 26. kole francouzské ligy dvakrát přišli o vedení nad Remeší, díky gólu z nastavení ale vyhráli 3:2 a na druhém místě tabulky se přiblížili prvnímu Paris St. Germain na dva body. Obhájce titulu má ale k dobru nedělní utkání v Toulouse.

Valere Germain (vlevo) z Monaka se raduje z gólu.

Monako vedlo od osmé minuty, kdy si na roh Joaa Moutinha na první tyči naskočil hlavičkující útočník Valére Germain. Hosté se trefili zase po osmi minutách druhé půle díky zásahu Prince Oniangua. Knížecí klub poslal podruhé do vedení Jérémy Toulalan, avšak i na jeho gól odpověděl Oniangue.

V závěru pomohl nováčkovi soutěže vyloučením bek Remeše Aissa Mandi a Monaku se na poslední chvíli podařilo v nastavení vybojovat vítězství, když se trefil francouzský obránce Layvin Kurzawa.

Francouzská fotbalová liga - 26. kolo:
Monako - Remeš 3:2 (8. Germain, 63. Toulalan, 90.+5 Kurzawa - 53. a 71. Oniangue).