Rubriky:

Evropské ligy

Gecov po odchodu ze Slavie posílil Rapid Bukurešť

27. ledna 2015 14:26 - Bukurešť

Záložník Marcel Gecov, který se v pondělí domluvil s pražskou Slavií na ukončení smlouvy, odešel do Rapidu Bukurešť. Sedmadvacetiletý fotbalista podle facebookové stránky svého agenta Jiřího Müllera podepsal s posledním celkem rumunské ligy kontrakt do 30. června.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Marcel se rozhodl pro Rapid, protože nabízel nejlepší podmínky i jistotu pravidelných plateb," citoval Müllera web iSport.cz. "Ze všech klubů, které měly o Marcela zájem, předložil Rapid nejlepší nabídku. Ozvali se mi i z Maďarska, Řecka nebo Polska," uvedl hráčův agent. Do Rapidu nedávno zamířil jiný jeho klient - obránce Pavel Čmovš.

Gecov byl v říjnu přeřazen do slávistické juniorky, protože trenér Miroslav Beránek nebyl spokojen s jeho výkonností a přístupem. V zimě pak vršovický klub oznámil, že se svým odchovancem nepočítá ani do druhé poloviny sezóny.

Hráč s jedním startem za reprezentaci se do Slavie vrátil v závěru roku 2012 a nějakou dobu byl i kapitánem. Předtím Gecov působil v belgickém Gentu, anglickém Fulhamu, Liberci a Kladnu.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.