St. Gallen - Basilej 2:2Vaclík chytil penaltu a pomohl Basileji k remíze v St. Gallenu

Curych

Český brankář ve službách Basileje Tomáš Vaclík zneškodnil penaltu v zápase švýcarské ligy na hřišti St. Gallenu a pomohl svému týmu alespoň k bodu za remízu 2:2. Celý duel odehrál také jeho spoluhráč Marek Suchý.

Bankář Basileje Tomáš Vaclík inkasuje od Cristiana Tella v osmifinále Ligy mistrů.

Basilej v utkání dvakrát vedla, domácí ale pokaždé dokázali po několika minutách srovnat krok. Rozhodující okamžik mohl přijít v 69. minutě, střídající Rodriguez se postavil k nařízenému pokutovému kopu, Vaclík však jeho pokus vychytal.

Jeho tým tak po remíze udržel sedmibodový náskok v čele tabulky před Young Boys Bern, kteří dnes s Janem Lecjaksem v sestavě remizovali v Aarau 1:1.