Paris St. Germain - Marseille 2:1Marseille podlehla vedoucímu Paris St. Germain

Paříž

Fotbalisté Marseille, kteří jsou jedním ze soupeřů Slovanu Liberec v základní skupině Evropské ligy, prohráli v neděli na hřišti vedoucího Paris St. Germain 1:2. Počtvrté za sebou tak nedosáhli na tříbodový zisk a v tabulce se nacházejí na 16. pozici.

Zlatan Ibrahimovic z PSG oslavuje vstřelený gól do sítě Marseille.

Přitom po půlhodině hry se Marseille radovala z úvodní branky. Po Barradově povedeném centru se hlavou prosadil útočník Batshuayi. V závěru poločasu ale dostali domácí k dispozici hned dva pokutové kopy, které proměnil Ibrahimovic a se 110 góly na kontě se stal nejlepším střelcem v historii Paris St. Germain.

Také hosté zahrávali v druhém poločase pokutový kop, Barradův pokus ale zneškodnil gólman Trapp. Pařížský celek potřetí v řadě zvítězil a v tomto ročníku Ligue 1 zatím nepoznal hořkost porážky.

Kouč Marseille Míchel poslal do hry sestavu Mandanda - Manquillo, N'Koulou, Rolando, De Ceglie (72. Dja Djedje) - Diarra, Silva (85. Sarr) - Alessandrini, Cabella, Barrada (71. Ocampos) - Batshuayi.

Francouzská fotbalová liga - 9. kolo
Monako - Rennes 1:1 (51. Wallace - 41. Doucouré)
Caen - St. Etienne 1:0 (61. Delort)
Lorient - Bordeaux 3:2 (47. Moukandjo, 64. Waris z pen., 79. Touré - 38. Rolan, 89. Ounas)
Paris St. Germain - Marseille 2:1 (41. a 44. Ibrahimovic obě z pen. - 30. Batshuayi)