Rubriky:

Evropské ligy

Nešlo odolat, spoluhráče nechal ve štychu! Hrozí mu mastná pokuta

20. listopadu 2015 07:25 - Brusel

Když musíš, tak prostě musíš! Své o tom ví i fotbalista Philippe Janssens z týmu Eendracht Aalst, jenž se v utkání belgické amatérské ligy proti KVC Izegem postaral o bizarní moment. Místo, aby urychleně zamířil do kabin, na malou si jednoduše odskočil poblíž branky soupeře.

Do konce utkání scházelo ještě několik minut, Janssens už nutkání nevydržel a rozhodl se vymočit přímo na hřišti. Tedy přesněji řečeno, hned za brankovou čárou. Hra pokračovala dál a jeho spoluhráči zachytili ve středu pole míč, který nakonec dopravili do sítě a pečetili výhru na konečných 3:1.

To vše ale bez Janssensovy podpory, bez sebemenšího hráčova zájmu. Sedmadvacetiletý útočník za brankou otočený zády k hrací ploše dál statečně ulevoval svému močovému měchýři. „Nevím, jak je to možné. O pauze jsem byl na WC, ale ve druhé půli se tlak stupňoval a vyčůrat jsem se prostě musel," vykládal fotbalista Aalstu po utkání.

Jenomže teď je na internetu centrem posměšků a jeho extempore se navíc zabývá policie. Podle listu Het Laatste Nieuws za močení na veřejnosti hrozí Janssensovi pokuta v rozmezí 60 - 350 eur (1620 až 9450 Kč).

mm, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.