Procházka začal v tureckém Osmanlisporu porážkou

Ankara

Český fotbalový obránce Václav Procházka nastoupil k prvnímu zápasu za Osmanlispor. Jeho tým prohrál v turecké lize na hřišti Kayserisporu 0:1 poté, co právě bývalý hráč Plzně nebo Mladé Boleslavi chyboval ve vlastním pokutovém území.

Václav Procházka (vpravo) již v barvách tureckého Osmanlisporu spolu se svým manažerem Pavlem Zíkou.

Už ve druhé minutě poslal Biseswar centr před branku na Derleye, kterého Procházka neubránil a brazilský útočník, jenž v Kayserisporu hostuje z Benfiky Lisabon, svým čtvrtým gólem v sezoně rozhodl.

Reprezentační stoper Procházka, který s Osmanlisporem na začátku ledna podepsal smlouvu na dva a půl roku s opcí na další rok, odehrál 74 minut. V zápase obdržel žlutou kartu.