Paris St. Germain - Remeš 4:1Ibrahimovic zařídil vysokou výhru PSG nad Remeší

Paříž

Útočník Zlatan Ibrahimovic zařídil výhru fotbalistů Paris St. Germain v utkání francouzské ligy proti Remeši. Na výsledku 4:1 se podílel dvěma góly i asistencemi. Švédský reprezentant se v této sezóně přímo podílel na 33 ligových brankách: 23 vstřelil a na dalších deset přihrál.

Edinson Cavani (uprostřed) a Zlatan Ibrahimovic slaví výhru PSG nad Remeší.

Zpočátku se nezdálo, že bude mít zápas jednoznačný průběh, neboť na Van der Wielovu trefu zareagoval v 34. minutě Oniangué. Ještě do přestávky ale stihli domácí rozhodnout, po Ibrahimovicovi se prosadil ještě Cavani.

V druhém poločase přidal švédský dlouhán ještě jednu branku a v závěru si mohl připsat i třetí asistenci, Cavani ale jeho pas nezužitkoval.

Paris St. Germain prodloužil sérii ligových zápasů bez porážky na 36. V čele tabulky má náskok 27 bodů před Monakem, které má k dobru večerní zápas s posledním Troyes. Trenér PSG Laurent Blanc přesto nemohl být úplně spokojený, neboť se v utkání zranil záložník Di María.

Francouzská fotbalová liga - 27. kolo:
Paris St. Germain - Remeš 4:1 (43. a 68. Ibrahimovic, 12. Van der Wiel, 45.+1 Cavani - 34. Oniangué)
Angers - Montpellier 2:3 (64. Bouka Moutou, 90.+1 Karanovič - 2. Bérigaud, 7. Yatabaré, 34. Camara)
Lorient - Guingamp 4:3 (39. a 49. Waris, 48. Jeannot, 90.+3 Guerreiro - 3. a 37. Salibur, 59. Briand)
Monako - Troyes 3:1 (25. a 37. Carrillo, 90.+2 Mbappe - 80. Gueye)
Toulouse - Ajaccio 1:1 (90.+1 Braithwaite - 59. Mayi)