Rubriky:

Evropské ligy

Blanc podle agenta končí v PSG, francouzského mistra má převzít Emery

21. června 2016 11:25 - Paříž

Fotbalisty francouzského mistra Paris St. Germain už nepovede Laurent Blanc. Bývalý skvělý obránce podle svého agenta do konce týdne u mužstva skončí, protože katarští majitelé sezónu kvůli vyřazení ve čtvrtfinále Ligy mistrů považují za neúspěšnou.

 

Profimedia.cz

Padesátiletému Blancovi se přitom povedlo s PSG zopakovat treble: obhájit domácí titul, vyhrát Francouzský i Ligový pohár. V Parku princů skončí po třech sezónách, byť letos v únoru prodloužil smlouvu do roku 2018.

"Do konce týdne se PSG a Laurent Blanc rozloučí," oznámil Blancův agent Jean Pierre Bernes rozhlasové stanici Europe 1. "S vedením ještě jednáme, jsou pravidla, která musejí být v případě rozvázání smlouvy respektována," poukázal na nárok na odstupné.

Blancovu roli by měl převzít španělský kouč Unai Emery, který vyhrál se Sevillou potřetí v řadě Evropskou ligu. Odchod ze Sevilly avizoval Emery už před více než týdnem.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.