Inter Milán porazil Ascoli a posunul se na druhé místo

ŘÍM

Fotbalisté Interu Milán se minimálně na den dostali na druhé místo italské ligy. V sobotu sice v Ascoli prohrávali po proměněné penaltě Ferranteho 0:1, ale ve druhém poločase během pěti minut zápas otočili na 2:1.

Nejdříve proměnil pokutový kop Cruz a vítěznou branku zaznamenal v 56. minutě srbský veterán Mihajlovič. Inter tak zvládl první zápas po vyřazení ve čtvrtfinále Ligy mistrů s Villarrealem.

Udine se úspěšně vzdaluje nebezpečným sestupovým místům. V Livornu zvítězilo 2:0 díky brankám útočníka Iaquinty a obránce Nataliho. Loni čtvrtý tým italské ligy je v tabulce čtrnáctý, zbylé zápasy 33. kola se hrají v neděli.

Itálie - 33. kolo
Ascoli - Inter Milán 1:2 (21. Ferrante z pen. - 51. Cruz z pen., 56. Mihajlovič), Livorno - Udine 0:2 (35. Iaquinta, 52. Natali).