Rubriky:

Evropské ligy

US Open

Živě

Střelec Škoda už pálí za Lilleström, při debutu jako žolík přispěl k výhře

2. dubna 2017 18:18 - Oslo

Teprve ve čtvrtek podepsal smlouvu, a hned v neděli se stal hrdinou. Exbrněnský útočník Michal Škoda může bát s debutem v norské lize nadmíru spokojen. Jeho Lilleström v utkání 1. kola porazil Sandefjord 2:1 a český fotbalista k vítězství výrazně přispěl vyrovnávacím gólem na 1:1.

 

lilleström.com

Nedostal žádný čas na aklimatizaci, proto usedl jen na lavičku náhradníků. Když ale Lilleström prohrával 0:1, dostalo se i na jeho čerstvou posilu. Michal Škoda přišel na trávník v 67. minutě a brzy se novému zaměstnavateli vyplatil. Tři minuty před koncem vyrovnal, hosté si v páté minutě nastavení dali vlastní gól - a Lilleström mohl slavit výhru.

Bratr slávistického reprezentanta Milana Škody přišel do Norska na hostování do konce jara. Připravena je opce s fixní částkou za případný následný přestup. Pokud Michal Škoda v Lilleströmu uspěje, Zbrojovka by si podle zákulisních informací měla přijít na 10 miliónů korun.

dos, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.