Fotbalisté Marseille vyhráli díky třem gólům kolem přestávky

PAŘÍŽ

Fotbalisté Marseille těsně před poločasovou pauzou a krátce po ní nastříleli ve francouzské lize tři góly do sítě Toulouse a v utkání 8. kola díky tomu zvítězili 3:0. Domácí, kteří ve čtvrtek vypadli v Mladé Boleslavi z Poháru UEFA, se dostali do vedení v první nastavené minutě úvodního poločasu, když se trefil Taiwo. O minutu později stihl skórovat ještě Bamogo a necelé dvě minuty po změně stran završil výsledek Cana.

DEFAULT TITLE

Z domácího vítězství se mohlo těšit i Auxerre, které bez stále zraněného Reného Bolfa zvítězilo 1:0 nad Nantes. Jedinou branku zápasu vstřelil Niculae.

Zbývající utkání kola St. Etienne - Paris SG začne v 21:00.

Francie - 8. kolo:
Marseille - Toulouse 3:0 (45.+1 Taiwo, 45.+2 Bamogo, 47. Cana), Auxerre - Nantes 1:0 (39. Niculae), Nancy - Lens 2:1 (26. Gavanon z pen., 57. Sauget - 73. Jussie).