Rubriky:

Gól snů

Živě

Bomba do znělky a čtvrtý rozhodčí na hřišti. Hitparáda lahůdek ožívá!

15. srpna 2017 16:42 - Praha

Odchovanec Slovanu Liberec vystřihl v divizi gól, kterým by se pyšnili i prvoligoví borci. Filip Henzl z TJ Spartak Chrastava se stal autorem nejhezčí trefy za červen a doplnil účastníky finálového večera o Fortuna Gól snů roku na kvartet. Neklamné znamení, že hitparáda lahůdek z nižších fotbalových soutěží se po prázdninové přestávce vrací. Studio s vyhlášením si můžete prohlédnout v přiloženém videu.

Fortuna Gól snů

Díky populární soutěži získal v Chrastavě patřičnou slávu. V utkání s Přední Kopaninou (2:0) obstaral Filip Henzl oba góly. Parádnějším z nich se zaskvěl natolik, že jeden z činovníků vběhl trefu slavit až na hřiště...

„Místní pořadatel vlastně vykonával funkci čtvrtého rozhodčího. Takhle se má žít s vlastním týmem," usmívá se ve studiu expert Petr Švancara.

Henzl je již čtvrtým finalistou. V květnu zvítězil Jakub Maryška z Mnichovohradišťského SK, v březnu Martin Malý z FK Náchod a v dubnu Filip Rozsíval z FK Šumperk.

dos, Sport.cz

Časová osa: Gól snů

Filtr článků - Gól snů


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.