Rubriky:

Španělsko

Espaňol Barcelona po čtyřech prohrách odvolal trenéra

1. prosince 2008 08:58 - BARCELONA

Španělský fotbalový klub Espaňol Barcelona propustil trenéra Bartoloméa Márqueze. Kouč skončil po nedělní domácí prohře 0:1 se Sportingem Gijón, což byla už čtvrtá porážka za sebou a znamenala pád na 17. místo v tabulce.

Espaňol měl přitom skvostný start do sezóny. Vyhrál první dva zápasy, v derby jen těsně podlehl Barceloně a přivezl bod z Realu Madrid. Ale od té doby se z vítězství radoval už jen jednou a v tabulce klesal až těsně nad sestupové příčky.

Mužstvo zatím vede asistent Oscar Perarnau, nový trenér bude podle vedení klubu jmenován do 48 hodin. Podle španělského tisku je velkým favoritem na uprázdněné křeslo někdejší francouzský reprezentant Luis Fernández, který už Espaňol v minulosti vedl. Dalšími kandidáty jsou bývalý trenér srbské reprezentace Miroslav Djukič a José Manuel Esnal, jenž naposledy trénoval Bilbao.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..