Barceloně bude několik týdnů chybět zraněný Fábregas

Barcelona

Tři až čtyři týdny se budou muset obejít bez své opory Ceska Fábregase fotbalisté Barcelony. Pětadvacetiletý záložník si v nedělním ligovém utkání s domácím Betisem Sevilla natrhl zadní stehenní sval v levé noze.

Cesc Fábregas (vlevo) bude svému týmu pár týdnů chybět.

Fábregas musel být vystřídán už po deseti minutách hry, nebyl proto přímým aktérem historického zápisu spoluhráče Lionela Messiho, který se stal novým rekordmanem v počtu gólů nastřílených během jednoho kalendářního roku.

Argentinský útočník brankami v 16. a 25. minutě vyrovnal a překonal maximum Gerda Müllera z roku 1972. Messiho bilance v tomto roce činí 86 gólů, které dal v barcelonském a reprezentačním dresu. Barcelona díky němu zvítězila 2:1 a vede tabulku o šest bodů před Atlétikem Madrid.