Madrid

Neskonalou smůlu měl gólman Realu Madrid a španělské reprezentace Iker Casillas. Ve středeční odvetě čtvrtfinále Královského poháru proti Valencii mu spoluhráč zlomil ruku. Bek Álvaro Arbeloy chtěl ve vápně odkopnout balón a nešťastně trefil nohou brankářovu levou ruku.

Iker Casillas padá v bolestech na trávník.

Rentgen v nemocnici odhalil, že Casillas utrpěl zlomeninu v záprstí a několik týdnů bude mimo hru. Nešťastná nehoda se stala už v 17. minutě první půle a Casillase vystřídal v bráně Adan Garrido.

"Bílý balet" bez své hlavní opory nakonec vydřel ve Valencii remízu 1:1 a vzhledem k tomu, že první zápas skončil vítězstvím Realu, postoupili Madridští do semifinále. Jedno je ale téměř jisté. V tomto utkání se jeden z nejlepších gólmanů světa neobjeví.