Rubriky:

Španělsko

Torres se vrací do Atlétika! Na Štědrý večer se domluvil na smlouvě

25. prosince 2014 14:09 - Madrid

Španělský fotbalista Fernando Torres se v nejbližších dnech oficiálně stane posilou Atlétika Madrid. S vedením klubu se třicetiletý útočník domluvil o Štědrý večer na smlouvě, i když musel výrazně slevit z finančních požadavků. El Niňo, jak se Torresovi přezdívá, chce v Madridu restartovat svou pohasínající kariéru. Kmenový hráč Chelsea na podzim hostoval v AC Milán, ale vstřelil jediný gól.

 

marca.com

V městě módy ztratili o Torrese zájem, který naopak jevil argentinský trenér Diego Simeone. Ten chtěl v Atlétiku ještě zvýšit konkurenci v útoku, což se mu podle všeho podaří.

Deník Marca uvedl, že za Torrese putuje do Milána italský reprezentant Alessio Cerci, s Torresovým návratem na stadión Vicenteho Calderóna souhlasí také mateřská Chelsea. Třicetiletý El Niňo se do La Ligy vrací po sedmi letech. V Atlétiku se na Štědrý den domluvil na osmnáctiměsíční smlouvě, klub by měl transfer oficiálně potvrdit v nejbližších hodinách.

Torres je odchovancem Atlétika. V madridském celku dokonce dělal nejmladšího kapitána, a když jej v roce 2007 kupoval Liverpool, musel zaplatit 35 miliónů eur. Reds ale na transferu vydělali a svůj klenot před třemi lety prodali do Chelsea za 60 miliónů eur. To je nejdražší přestup v historii mezi kluby v Premier League. Na Stamford Bridge se ale Torres hodně trápil a jeho kariéra od té doby hodně uvadala.

jis, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..