Rubriky:

Liga mistrů

Hvězdy hrály, co potřebovaly

17. září 2003 09:29 - PRAHA

Na Letnou přijel jeden z nejbohatších klubů světa, londýnská Chelsea, a fanoušci zaplnili stadión do posledního místa. Asi 1500 jich bylo z Anglie a hlavně v úvodu zápasu měli i v početním oslabení v decibelech převahu. Už při rozcvičce, na kterou na place osobně dohlížel trenér Ranieri, přiběhli hráči, zatleskali a vysloužili si mohutný aplaus.

 

ČTK/Michal Kamaryt

Chelsea nastoupila v bílých dresech, v nichž hraje zápasy venku. Argentinci Verón a Crespo při nástupu objali kapitána Sparty Poborského, s nímž kopali v Laziu Řím, německý sudí foukl do píšťalky a šlo se na věc.

:. Chelsea v Praze
ZÁPAS Sparta nemá strach
BLAŽEK Sázkaři, dvojku nedávejte
SMUTEK Chelsea udeřila až v závěru
POLICIE Fanoušky hlídali i britští specialisté

"Come on Chelsea" a další nacvičené sportovní pokřiky se neustále střídaly, zatímco ze sparťanského kotle za brankou se 'nejinteligentnější' jádro rádobyfanoušků prezentovalo bučením, když měl míč některý z hráčů černé pleti, v horším případě pak skandováním "Chelsea, jsou to židi"...

Kdo přišel na kanonádu ze strany Chelsea a výkon hodný superlativů, musel být zklamán. Svěřenci trenéra Ranieriho hráli až příliš profesorsky a dlouho to vypadalo, že dojde na dělbu bodů. Potvrdila se slova Ranieriho, že téměř obměněné mužstvo potřebuje čas, aby se sehrálo. Až v samém závěru se naplnily papírové předpoklady a klub Rusa Abramoviče se mohl radovat ze tří bodů.

Jan Krůta

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..