Rubriky:

Francie

Haškův asistent popírá, že proti českému kouči intrikuje

13. května 2007 10:45 - PAŘÍŽ

Asistent fotbalového trenéra Ivana Haška ve francouzském prvoligovém celku Saint-Etienne v sobotu popřel, že chce českému kouči škodit a na konci sezóny zaujmout jeho místo. V komuniké, které umístil na internet, Laurent Roussey uvedl, že je těmito zprávami šokován.

 

archiv

Roussey tak reagoval na slova Haškova agenta Bruna Satina, podle něhož Hašek po bezproblémových začátcích narazil na mocnou klubovou lobby a že zvlášť obtížně se mu spolupracuje s Rousseyem, který prý hraje na vlastní triko. Satin si údajně někdy klade otázku, proč vedení klubu nenabídlo místo trenéra rovnou Rousseyovi.

"Jsem překvapen a šokován tím, že se mi přičítá úmysl škodit Ivanu Haškovi zvlášť a zájmům klubu obecně. Rozhodně odmítám výroky a kritiky, jejichž cíl je prostě destabilizovat klub zvenčí. Konstatuji se zájmem, že Ivan Hašek o tomto mediálním výpadu nevěděl," uvedl Roussey a dodal, že nechce vstupovat do nějaké plané polemiky.

Hašek má v Saint-Etienne smlouvu do června 2008. Bruno Satin tento týden naznačil, že kvůli problémům, se kterými se podle něho v klubu střetává, by český trenér mohl odejít i dřív. "Je zřejmé, že tandem s Rousseyem nevyšel, ale pokud se některé věci vyjasní, dá se uvažovat o pokračování spolupráce," řekl Satin.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Francie

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..