Rubriky:

Francie

Živě

Barošův konkurent Fred chce z Lyonu odejít

15. srpna 2007 17:26 - LYON

Českému fotbalovému reprezentantovi Milanu Barošovi by mohla ve francouzském Lyonu ubýt konkurence v útoku. Brazilec Fred, který na jaře většinou dostával v základní sestavě přednost před Barošem, totiž prohlásil, že chce z klubu odejít.

Toto své rozhodnutí, které označil za "nezvratné", učinil kvůli osobním problémům s prezidentem Lyonu Jean-Michelem Aulasem.

"Navzdory faktu, že mám dobrý vztah k této zemi, kádru a především k fanouškům, kteří mě podporovali již od mého příchodu, cítím, že má doba v Lyonu je u konce," napsal Fred v prohlášení, ze kterého citoval francouzský deník L'Équipe.

"Už nemohu najít společnou řeč s prezidentem klubu. To je důvod, proč jsem se tak rozhodl," dodal osminásobný reprezentant.

Třiadvacetiletý útočník si v současnosti léčí nohu, kterou si zlomil na červnovém mistrovství Jižní Ameriky. Do Lyonu přišel v roce 2005 z brazilského Cruzeira a v 51 zápasech nastřílel 25 branek.

ČTK

Časová osa: Francie

Filtr článků - Francie


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..