Monako doma překvapivě prohrálo s PSG, Kollerův příchod nepomohl

PAŘÍŽ

Fotbalisté Monaka překvapivě podlehli na domácím hřišti Paris St. Germain 1:2 a klesli v tabulce francouzské ligy na pátou příčku. Za domácí nastoupil český reprezentační útočník Jan Koller až do druhého poločasu, ale prosadit se nedokázal.

Hráči Paris St. Germain si zajistili vedení již po prvním poločase, když se 6 minut před přestávkou trefil Armand. V osmé minutě druhého poločasu bylo pro  domácí ještě hůř, protože Diane zvýšil již na 2:0 pro hosty. Domácím se podařilo snížit, když už byl na hřišti také český útočník Jan Koller. Na konečných 1:2 snižoval domácí Menez.

Po skvělém vstupu do sezóny ztratil Lorient dech, když čtyři zápasy po sobě nevyhrál a dnes podlehl Rennes 0:1. Hosté se tak vyhoupli na čtvrtou příčku s odstupem jediného bodu na vedoucí Nancy.

Výsledek - 8. kolo:
Monako - Paris St. Germain 1:2 (85. Menez - 39. Armand, 53. Diane), Lorient - Rennes 0:1 (35. Didot).