Lyon zvítězil těsně ve Valenciennes a dál kráčí za titulem

LYON

Fotbalisté Lyonu zvítězili v 31. kole francouzské ligy na hřišti Valenciennes těsně 2:1 a ziskem dalších tří bodů se opět přiblížili k obhajobě mistrovského titulu. Sedm kol před koncem mají úřadující šampióni stále devítibodový náskok před druhým Bordeaux.

Favorizovaní hosté se dostali do vedení již v osmé minutě zásluhou Kadera Keity, jenže domácí ještě do přestávky vyrovnali. Po uplynutí hodiny hry se ale trefil po Keitově pasu Sidney Govou a Lyon oslavil šestou výhru za sebou.

Francouzská fotbalová liga, 31. kolo:
Le Mans - Caen 1:1 (32. Basa - 13. Gouffran), Lille - Auxerre 0:2 (41. Oliech, 56. Niculae), Valenciennes - Lyon 1:2 (27. Chelle - 8. Keita, 64. Govou), Mety - Toulouse 0:2 (80. a 82. Emana), Sochaux - Nice 1:0 (88. Pitau), Lorient - Marseille 1:2 (43. Sadfi z pen. - 53. Akale, 80. Niang).