Lyon přišel o vítězství nad Rennes v poslední minutě

PAŘÍŽ

Fotbalisté vedoucího Lyon remizovali ve 26. kole francouzské ligy 1:1 s Rennes, které vyrovnalo v poslední minutě zápasu. Skóre otevřel v 66. minutě švédský záložník Källström, ale domácí těsné vedení neudrželi a zopakovali výsledek z úterního osmifinálového utkání Ligy mistrů proti Barceloně.

Lyon má na prvním místě čtyřbodový náskok na druhý celek Paris St. Germain, který v neděli deklasoval Nancy 4:1. Dvě branky zaznamenal útočník Hoarau a s 15 góly se v tabulce střelců dotáhl na vedoucího Gignaka z Toulouse.

O další bod zpět je třetí Olympique Marseille, který vyhrál v Caen 1:0 zásluhou Brazilce Brandaa, jenž dal svůj první gól v novém týmu po zimním přestupu ze Šachtaru Doněck.

Francouzská fotbalová liga - 26. kolo:
Bordeaux - Lorient 1:0 (49. Šamach), Caen - Marseille 0:1 (66. Brandao), Monako - St. Etienne 2:2 (20. Nimani, 90. Mollo - 26. Payet, 61. Macui), Paris St. Germain - Nancy 4:1 (11. a 39. Hoarau, 13. Giuly, 62. Sessegnon - 30. Feret), Lyon - Rennes 1:1 (66. Källström - 90. Briand).