Fotbalista je po kolapsu na trávníku v pořádku a začne trénovat

17. srpna 2021 21:25 - Bordeaux

Fotbalista Samuel Kalu je po kolapsu v nedělním utkání francouzské ligy v Marseille v pořádku. Klub uvedl, že testy u třiadvacetiletého nigerijského reprezentanta neodhalily žádné problémy se srdcem.

 

Twitter

"Vypadalo to horší, než to bylo. Samuel Kalu se může ve středu vrátit k tréninku," sdělili představitelé Girondins na klubovém webu. "Žádná dodatečná úterní vyšetření neukázala srdeční abnormality a Kalu může být k dispozici pro nedělní domácí utkání proti Angers."

Kalu zkolaboval v už v šesté minutě zápasu hraného v horkém večeru na marseillském Stade Velodrome. Po ošetření se dokonce krátce na trávník vrátil, ale vypadal otřeseně a musel krátce nato střídat. Jeho spoluhráči v zápase smazali dvougólové manko a remizovali 2:2.

Chvíle hrůzy! Další kolaps na trávníku

Kaluův kolaps připomněl zdravotní příhodu dánského záložníka Christiana Eriksena na červnovém mistrovství Evropy. Hráč Interu Milán musel být resuscitován a později se podrobil operaci, při které dostal kardioverter-defibrilátor.

ČTK

Časová osa: Ligue 1 - francouzská liga 2021/22

Filtr článků - Francie


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..