Rubriky:

ME 2008

Fotbalista Rooney si poranil kotník, bude měsíc mimo hru

9. listopadu 2007 17:31 - LONDÝN

Až čtyři týdny se budou muset fotbalisté Manchesteru United obejít bez klíčového útočníka Wayna Rooneyho. Dvaadvacetiletý Angličan si na pátečním dopoledním tréninku poranil kotník a zřejmě zmešká i poslední letošní utkání národního týmu, který narazí 21. listopadu v kvalifikaci mistrovství Evropy na Chorvaty a bude se proti nim snažit udržet naději na postup.

"Je to pro nás i pro něj hodně nepříjemné. Měl formu a byl pro nás teď oporou, proto je to velká ztráta," prohlásil reprezentační trenér Steve McClaren.

O Rooneyho zranění informoval klubový web Manchesteru, blíže ho však nespecifikoval. Patrně by mělo jít o poškození vazů, hráče z tréninkového hřiště museli odnést na nosítkách. Je to pro něj již čtvrté vážnější zranění nohy během tří let.

Druhému týmu tabulky anglické Premier League se tak rozpadl útočný tandem Rooney - Tévez, který bude v boji o špici tabulky citelně scházet. Rooney si totiž v posledních devíti zápasech držel průměr jedné branky na utkání a byl rovněž oceněn jako nejlepší hráč měsíce října.

ČTK

Časová osa: ME 2008

Filtr článků - ME 2008


Podsekce:

                   

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..