Rubriky:

EURO 2012

Pro Řeka Avraama Papadopulose Euro skončilo, má zraněné vazy

9. června 2012 20:37 - Varšava

Řecký fotbalista Avraam Papadopulos si v zahajovacím utkání mistrovství Evropy s Polskem (1:1) poranil kolenní vazy a turnaj pro něj skončil. Dnes odletí do Atén, kde podstoupí operaci. Trenér Fernando Santos nemůže pro úterní duel s českým týmem počítat ani s dalším stoperem Sokratisem Papastathopulosem, který dostal červenou kartu.

 

Thanassis Stavrakis, ČTK/AP

"Nebude to velký problém. Máme v týmu hodně kvalitních hráčů, kteří mezeru zacelí. Řešení určitě najdeme," řekl Santos novinářům po pátečním utkání.

Sedmadvacetiletý Avraam Papadopulos se zranil v prvním poločase při střetu se soupeřem. Po ošetření se sice na hřiště vrátil, ale vydržel na něm jen dalších patnáct minut, než své místo přepustil jmenovcovi Kyriakosi Papadopulosovi. Následně vyšetření hráče Olympiakosu Pireus, který má na kontě 34 reprezentačních startů, odhalilo poškození vazů.

Zranění Papadopulose hodně zasáhlo jeho spoluhráče. "Raději bychom prohráli s Polskem, než abychom viděli Avraama takto zraněného. Upřímně říkám, že bych ten bod vyměnil," řekl Kostas Katsuranis. "Bohužel teď nemůžeme už nic dělat. Všem je nám ho hrozně líto. Je to jako bychom přišli o člena rodiny," dodal.

ČTK

Zrušit


Časová osa: EURO 2012

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..