Rubriky:

EURO 2012

Jiráček a opět skvělý Hübschman na výbornou, Kadlec si absolutorium vysloužil za záchranu postupu

17. června 2012 00:47 - Vratislav

Trojice Petr Jiráček, Tomáš Hübschman a Michal Kadlec si za výkon v souboji s Polskem na mistrovství Evropy skupiny A zasloužili v hodnocení Sport.cz a deníku Právo výbornou. Vlasatý záložník byl bleskovými výpady při popravě domácích na vrcholu blaha po vítězné trefě, Tomáš Hübschman na postu štítového záložníka nastoupil podruhé na šampionátu v základní sestavě a byl opět excelentní.

 

Jan Handrejch, Právo

Stoper Michal Kadlec předvedl v průběhu zápasu spolehlivý výkon, ale jedničku si vysloužil až za fantastický okamžik z poslední minuty nastavení, kdy v neuvěřitelné pozici vyhlavičkoval střelu Blaszczykowského ránu na brankové čáře, čímž zachránil pro Česko postup do čtvrtfinále.

A dvojice nejslabších borců družiny Michala Bílka? Záložníci Jaroslav Plašil a Daniel Kolář. Oba hodně kazili. Pro Koláře bylo nepochybně složité vypořádat se s úlohou Rosického zástupce. Zdálo se, že s přibývajícími minutami získával půdu pod nohama a zejména v druhém poločase bitvy ukázal schopnosti, jimiž oslňuje v plzeňském dresu.

Jiráček a opět skvělý Hübschman na výbornou, Kadlec si absolutorium vysloužil za záchranu postupu

Petr Čech

Petr Čech

Hodnocení redakce: 2

Velmi jistý. Nejprve skvěle vyběhl proti Blaszczykowskému, pak bravurně vyrazil gólovou střelu Boenische. Centry sbíral s přehledem, v závěru týmu dodával jistotu.

Theodor Gebre Selassie

Theodor Gebre Selassie

Hodnocení redakce: 2

Do přestávky stoprocentní v obraně, jako bonus několikrát výborně vyvezl míč. Po přestávce se soustředil na defenzivu, kterou zvládl znamenitě.

Tomáš Sivok

Tomáš Sivok

Hodnocení redakce: 2

Nepanikařil v rozehrávce, dobře řídil defenzivu. Vyhrával důležité souboje před vlastní brankou. Měl na hlavě postupový gól za bezbrankového stavu po Plašilově přímém kopu, ale Tytoń jeho pokus vyrazil.

Michal Kadlec

Michal Kadlec

Hodnocení redakce: 1

Hlavičky sbíral s jistotou. Po přestávce obětavý, dobře hlídal prostor a vyhrával hlavičkové souboje. Jednou nahnal strach vlastním spoluhráčům při lehkém nedorozumění s Čechem. Vrchol si však nechal na poslední minutu nastavení, kdy neuvěřitelným způsobem vyhlavičkoval na brankové čáře ránu Blaszczykowského, čímž udržel Česko v turnaji.

David Limberský

David Limberský

Hodnocení redakce: 2

Po vlažnějším rozjezdu, kdy několikrát těžko lapal u čáry rozběhnuté soupeře, získal jistotu při práci dozadu a nebál se podporovat ofenzivu. V druhé půli pro branku Poláků hodně nebezpečný.

Tomáš Hübschman

Tomáš Hübschman

Hodnocení redakce: 1

Stejně jako proti Řekům excelentní. Zastavoval akce soupeře, řídil hru, zakládal útoky. Famózním odebráním míče a následným založením akce zařídil postupový gól.

Jaroslav Plašil

Jaroslav Plašil

Hodnocení redakce: 3

Úvod mu nevyšel. Chybou v rozehrávce poslal Poláky do šance, pak ztrácel snadné míče. Po přestávce se zlepšil, hru zpřesnil, ale kolegovi z defenzivní dvojice se zdaleka nevyrovnal.

Petr Jiráček

Petr Jiráček

Hodnocení redakce: 1

Po pravé straně podnikal velmi nebezpečné výpady, někdy však zbytečně váhal s rozehrávkou. Po přestávce si pohrál s obránci při gólové akci a mazáckou střelou rozhodl. V závěru pak vypomohl i defenzivě.

Daniel Kolář

Daniel Kolář

Hodnocení redakce: 3

Zástupce Rosického selhal. Míč nepodržel, nevybojoval, a když jej od spoluhráčů dostal, okamžitě jej ztrácel. Více než pro soupeře nebezpečný pro vlastní branku. Po přestávce šel jeho výkon nahoru, jak měli Češi více prostoru proti panikařícím soupeřům. Zejména s plzeňskými spoluhráči nacházel společnou řeč.

Václav Pilař

Václav Pilař

Hodnocení redakce: 2

Rychlonožka z levé strany byl do přestávky pro Poláky velkou hrozbou. Nebál se, hrál sebevědomě, rozehrával, střílel. Stejně odvážně si počínal i po změně stran, kdy jeho ataky představovaly pro Polsko permanentní hrozbu.

Milan Baroš

Milan Baroš

Hodnocení redakce: 2

Do přestávky se neustále nabízel, chtěl míč, ale jen ojediněle jej spoluhráči využili. Zachoval rozvahu při gólové akci. Zadáky Poláků neustále držel ve střehu výborným pohybem.

Zrušit


Časová osa: EURO 2012

Filtr článků - EURO 2012


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..