Mexiko porazilo v přípravě na MS Paraguay 2:1

Chicago

Dva góly Omara Brava přivedly Mexiko k výhře ve středečním přípravném utkání nad Paraguayí 2:1. První branku dal po půlhodině hry z penalty po faulu, rozhodující gól vstřelil po křížné přihrávce Israela Lopeze k levé tyči osm minut před koncem.

Mexičané byli považování za velkého favorita, přesto po třech minutách od úvodního hvizdu sudího prohrávali. Před téměř 50 000 diváky na stadionu Soldier Field v Chicagu se trefil Nelson Cuevas, který zužitkoval výbornou přihrávku od Salvadora Cabaňase. Další gól do však už mexický brankář Oswaldo Sanchez nepustil.

Obránce Claudio Suárez nastoupil ke svému 174. reprezentačnímu zápasu v dresu Mexika, čímž překonal rekord mezinárodní federace FIFA pro hráče z pole. Nejvíce reprezentačních startů (179) má bývalý gólman Saudské Arábie Muhammad Dajía.

V druhém středečním přípravném zápasu vyhrálo Polsko 2:1 právě v Saudské Arábii. Dva góly za hosty vsítil ve svém prvním reprezentačním utkání Lukasz Sosin.

Japonsko porazilo ve čtvrtek Ekvádor 1:0. V závěru zápasu se trefil Sató, který dokázal usměrnit centr z levé strany za záda hostující gólmana.

Mexiko - Paraguay 2:1 (1:1)
Branky: 30. z pen. a 81. Bravo - 3. Cabaňas.
Saudská Arábie - Polsko 1:2 (1:1)
Branky: 27. Taker - 7. a 63. Sosin.
Japonsko - Ekvádor 1:0 (0:0)
Branka: 85. Sató.