Argentina - Venezuela 3:0Messi zase zářil. Argentinci už jsou jednou nohou v Brazílii

Buenos Aires

Už čtyřbodový náskok před druhou Kolumbií mají fotbalisté Argentiny, když v pátečním utkání kvalifikace na MS v Brazílii přejeli Venezuelu 3:0. Kapitán domácích Lionel Messi opět zářil a spolu s Gonzalem Higuaínem rozhodli zápas.

Lionel Messi se raduje z gólu ve venezuelské síti.

Messi spoluhráčům připravil řadu šancí, z jedné z nich otevřel v 29. minutě skóre Higuaín. Sám nejlepší hráč světa pak v závěru poločasu zvýšil na 2:0 z pokutového kopu, nařízeného za ruku venezuelského obránce Cichera, a po jeho další akci se po hodině hry prosadil opět Higuaín.

Další postupová místa zatím patří Kolumbii, Ekvádoru a Uruguayi, na barážové páté pozici je Venezuela. Kolumbijci v pátek deklasovali Bolívii 5:0, naopak Uruguay doma ztratila body po remíze 1:1 s poslední Paraguayí. Peru zvítězilo nad Chile 1:0.