Rubriky:

MS 2014

Kouč fotbalistů Walesu kvůli ztracenému pasu nestihl let do Makedonie

7. září 2013 11:52 - Skopje

Fotbalisté Walesu se museli před pátečním kvalifikačním zápasem v Makedonii obejít bez trenéra Chrise Colemana. Třiačtyřicetiletý kouč totiž ztratil pas. Kvůli čekání na nový pak zmeškal reprezentační let a do Skopje dorazil až ve čtvrtek večer.

 

Ognen Teofilovski, Reuters

Přišel tak o poslední týmový trénink před utkáním, které Wales posléze prohrál 1:2. Podle asistenta Kita Symonse však Colemanův pozdní přílet výkon nijak neovlivnil. „O nic nešlo. Všechny taktické věci jsme nacvičili už v průběhu týdne a teď si kluci jen protáhli nohy," prohlásil.

Do utkání nezasáhl nejdražší hráč světa Gareth Bale z Realu Madrid, který zůstal jen na lavičce. „Nechtěli jsme riskovat, vždyť za poslední dva měsíce stihl tak dva, tři tréninky," vysvětlil Coleman. „Kdyby nastoupil a nedej bože se zranil, to by našemu vztahu s Realem nepomohlo," dodal.

Podle něj by mohl Bale nastoupit v průběhu úterního utkání se Srbskem. „Na to, aby hrál od začátku, ještě nemá. Ale stačí, že přijel, protože to samo o sobě nám pomohlo," prohlásil Coleman.

ČTK

Zrušit


Časová osa: MS 2014

Filtr článků - MS 2014


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..