Rubriky:

Ostatní

Živě

Po útoku na fotbalisty Bocy Juniors byl zatčen první podezřelý

5. prosince 2018 11:09 - Buenos Aires

Argentinská policie zatkla prvního podezřelého z útoku na autobus s fotbalisty Bocy Juniors před finálovou odvetou Poháru osvoboditelů, která byla následně odložena. Na základě videozáznamu byl identifikován jednatřicetiletý muž. Obviněn byl z úmyslného ublížení na zdraví, násilí a poškození cizího majetku.

 

Sebastian Pani, ČTK/AP

Finále mezi argentinskými rivaly Bocou Juniors a River Plate se mělo hrát v Buenos Aires v sobotu 24. listopadu. Cestou na stadion River Plate však na autobus s hráči Bocy zaútočili fanoušci soupeře a kameny rozbili okna. Střepy zranily několik hráčů, kteří byli otřesení a odmítli nastoupit. Zatčený muž si podle médií ostříhal vlasy a oholil knír, i tak jej policisté rozpoznali.

Odveta jihoamerické obdoby Ligy mistrů byla nejprve odložena o několik hodin, poté o den a nakonec o dva týdny. Hrát se bude tuto neděli v Madridu, první zápas skončil remízou 2:2. Podle posledních informací budou smět na stadion fanoušci obou finalistů.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.