Rubriky:

Ostatní

V Brně sázkař vsadil na semifinále Eura milión korun a vyhrál

27. června 2008 16:04 - PRAHA

Závěrečné boje fotbalového mistrovství Evropy vyprovokovaly sázkaře k vyšším vkladům. V Brně vsadil tipující rovný milión na semifinálový úspěch německého týmu v duelu proti Turecku. Branka Němců v poslední minutě znamenala pro tohoto šťastlivce výhru 1,45 miliónu korun, oznámila v pátek kancelář Fortuna.

Ještě vyšší částku 1,65 miliónu korun pak musela Fortuna vyplatit sázkaři, který vsadil 750 000 na vítězství Španělska nad Ruskem ve čtvrtečním druhém semifinále.

Zatím nejvyšší výhru v průběhu fotbalového šampionátu musela vyplatit i společnost Synot Tip. Na její pobočce vsadil jeden hráč na oba semifinálové zápasy dohromady 300 tisíc a odnesl si výhru 957 000 korun. Sázkař věřil favorizovaným týmům Německa a Španělska.

U firmy Tipsport zase trefil jeden tipující přesný výsledek zápasu Německo - Turecko 3:2, takže svůj vklad rozmnožil sedmadvacetkrát na 27 000 korun.

Nedělní závěrečný boj o fotbalový evropský trůn by podle sázkových společností měli vyhrát Španělé. Bookmakeři vypsali na jejich finálové vítězství v základní hrací době kurz zhruba 2,3:1, zatímco Němci měli kurz přibližně 3:1.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní