V "české" skupině na ME devatenáctek remizovali Řekové s Italy

Čeští fotbalisté do devatenácti let jsou po prvním hracím dnu v čele skupiny B mistrovství Evropy. Usadili se tam díky vítězství 2:0 nad Anglií a bodově se na ně nedotáhli ani aktéři večerního duelu mezi Řeckem a Itálií, které skončilo remízou 1:1.

Řekové, kteří budou ve čtvrtek dalším soupeřem českých fotbalistů, na stadiónu v Mladé Boleslavi od 23. minuty vedli a náskok si drželi až do samého závěru. V devadesáté minutě však proti nim srbský rozhodčí Dejan Filipovič odpískal penaltu, kterou Paloschi proměnil prudkou střelou doprostřed branky.

Ve skupině A vstoupili do kontinentálního šampionátu vítězně fotbalisté Maďarska a Německa. První jmenovaní porazili 1:0 Bulharsko, druzí si poměrem 2:1 poradili se Španělskem.