AC Milán porazil při Beckhamově debutu na penalty Hamburk

DUBAJ

Anglický záložník David Beckham si v úterý v Dubaji odbyl debut v dresu AC Milán, kde je na několikaměsíčním hostování z Los Angeles Galaxy. Italský tým porazil 4:3 na penalty Hamburk a vyhrál takzvanou "Football Challenge".

Třiatřicetiletý Beckham hrál společně s Markem Jankulovským v základní sestavě a do druhého poločasu už stejně jako český reprezentant nenastoupil. V dresu Hamburku odehrál celé utkání kapitán David Jarolím.

Vše podstatné se událo ve druhém poločase během několika minut. AC přivedl do vedení v 62. minutě z penalty po faulu na Ambrosiniho brazilský špílmachr Ronaldinho, o pět minut později vyrovnal Benjamin.

V penaltovém rozstřelu byl pak před zhruba 30 000 diváky posledním úspěšným střelcem milánský Flamini, jehož tým čeká v neděli na hřišti AS Řím první utkání jarní části italské ligy.