Rubriky:

Ostatní

Živě

VIDEO: Fotbalový dáreček od brankáře argentinského veterána nezaskočil

8. září 2010 21:24 - WASHINGTON

Fotbalové dárečky obvykle způsobí jednomu radost a druhému smutek. Ať už to jsou nádherné góly nebo vydařené finty. A některé dárečky nechtěné, možná až hloupé, spíše překvapí a dozajista vyloudí úsměvy na rtech obou táborů. Právě k takovým kouskům patří zákrok brankáře Billa Hamida z fotbalového DC United, klubu, který hraje Východní konferenci americké fotbalové ligy. Vyloženě daroval tři body do tabulky skupiny MLS vedoucímu týmu Columbus Crew.

 

archiv, Sport.cz

Ukrutná minela devatenáctiletého washingtonského brankáře, mimochodem reprezentačního gólmana osmnáctky a dvacítky USA,  vůbec nepřekvapila argentinského veterána,  už 37letého Barrose Schelotta a ten pohodlně skóroval.

Na internetových stránkách stránkách klubu jen lakonicky konstatovali, že po nevydařené malé domů United hloupým gólem prohrál  0:1.

bk, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.