Rubriky:

Ostatní

Slušňák Beckham pomohl odtlačit porouchané auto

10. února 2011 11:58 - LONDÝN

Fotbalista David Beckham ukázal, že je nejen sportovní celebrita, ale také slušný člověk. V anglickém městě Ware se o tom přesvědčil otec dvou dětí, kterému se cestou do školy porouchalo na kruhovém objezdu auto a záložník Los Angeles Galaxy mu ho pomohl z rušné silnice odtlačit.

 

Lori Shepler, ČTK/AP

"Provoz byl opravdu velmi rušný. Kolem nás jezdila auta, ale nikdo nezastavil, aby nám pomohl," řekl rozhlasové stanici BBC šestačtyřicetiletý Paul Long. "Až po deseti minutách zastavilo u krajnice auto, hodilo blikačky a vystoupila z něj muž v kapuci. Když mu spadla, poznal jsem, že to je Beckham," dodal.

"Zeptal se mě, jestli jsme v pořádku a já ho poprosil, jestli by mi nepomohl odtlačit auto na kraj silnice. Bez okolků to udělal," přidal Long na adresu bývalého kapitána anglické reprezentace. "Pak se ještě jednou ujistil, jestli jsme v pořádku, já mu poděkoval a on odjel," uvedl.

Pětatřicetiletý Beckham, který nedaleko Ware bydlí, se v Anglii připravuje na start zámořské ligy MLS. S Tottenhamem by měl trénovat zhruba do konce února.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní