Ani slavný tým FC Barcelona, který je v současnosti považován za nejlepší fotbalový celek planety, není neporazitelný. Dokonale se o tom hráči katalánského klubu přesvědčili během turné po Spojených státech, když dostali pořádný kopanec od mexického týmu Chivas Guadalajara. Jejich hráč Marco Fabian navíc při vítězství 4:1 vstřelil dva vskutku nádherné góly.

Vzdušný souboj mezi Dos Santosem z Barcelony (vlevo) a Miguelem Poncem z Guadalajary

Barcelona se ve Spojených státech účastní série World Football Challenge, kterou organizuje vedení ligy MLS. V americkém Miami začala ve středu večer proti Guadalajaře dobře, když vedla zásluhou Davida Villy. Stejný hráč trefil v prvním poločase ještě břevno, ale pak už střílel jen mexický tým.

Marcos Fabian nejprve v 60. minutě zaskočil brankáře slavného klubu parádní ranou z dálky a krátce poté se trefil znovu, tentokrát přivedl 70 tisíc fanoušků v hledišti k úžasu skvěle provedenými nůžkami. Obě trefy dělily pouhé dvě minuty! Když jeho spoluhráči pak přidali další dvě branky, skončila slavná FC Barcelona na kolenou.