Rubriky:

Ostatní

Fotbalista Adriano zmeškal další trénink a ve Flamengu asi skončí

2. října 2012 08:22 - Sao Paulo

Působení kontroverzního fotbalisty Adriana ve Flamengu, kde chtěl oživit uvadající kariéru, se zřejmě chýlí k předčasnému konci. Třicetiletý útočník dostal od vedení klubu ze Sao Paula napomenutí za další zmeškaný trénink a navíc prohlásil, že neví, zda chce ještě vůbec hrát.

 

Profimedia.cz

"Je zmatený a má pochyby o pokračování v kariéře. Já ale věřím, že se pořád může vrátit," citovala agentura AP ředitele klubu Zinha. "Říkal, že si chce promluvit s matkou, přáteli a agentem a potom se rozhodne, co dál. Prý musí zvážit, jestli ještě chce být profesionální sportovec," uvedl funkcionář.

Bývalý střelec Interu Milán, Fiorentiny, Parmy a AS Řím, jehož kariéru poznamenaly problémy s nadváhou, alkoholem a depresemi, zamířil do svého mateřského klubu koncem srpna. Přestože Adriano návrat označil jako poslední šanci, dostal od vedení klubu už třetí varování za zmeškaný trénink. Naposledy na něm bez omluvy chyběl v neděli.

Adriano, který v březnu skončil v Corinthians, protože bral na lehkou váhu rekonvalescenci po operaci achilovky, podepsal s Flamengem smlouvu do konce roku s platem závislým na počtu odehraných zápasů. Klub může kontrakt v případě opakovaných prohřešků zrušit, podle Zinha však zatím k razantnímu kroku sáhnout nechce. "Mám strach, co se s ním stane, pokud přestane hrát," prohlásil.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní