Slavia na závěr soustředění prohrála s dánským týmem Horsens

Belek

Fotbalisté pražské Slavie prohráli na závěr herního kempu v Turecku se sedmým týmem dánské ligy AC Horsens 0:1. Červenobílí sice byli většinu času aktivnější, žádnou ze svých šancí ale neproměnili a v závěru prvního poločasu inkasovali rozhodující gól z penalty.

Martin Fenin (vlevo) a Jaromír Zmrhal

Trenér Petr Rada musel už po půlhodině vystřídat zimní posilu slovenského stopera Milana Bortela, který si poranil kotník. Další posila ze Slovenska útočník Dávid Škutka dnes nehrál kvůli drobným svalovým problémům.

Slavia na soustředění nejprve porazila Wislu Krakov 2:0 a pak nedohrála kvůli krupobití zápas s rumunskou Vasluí. Rozhodčí zápas předčasně ukončil v 54. minutě. Po návratu do Čech čeká Pražany o víkendu generálka na start jarní sezony proti třetiligovému Kladnu.