St. Johann

Před začátkem zápasu znal fotbalistu Christiana Sendlhofera jen málokdo, po jeho skončení se ale díky své parádě nesmazatelně zapsal do povědomí fotbalových fanoušků. Pětadvacetiletému záložníkovi TSV St. Johann se v rakouské Regionální lize podařil v duelu proti Lieferingu neuvěřitelný kousek. V utkání 22. kola skupiny Západ vstřelil v poslední minutě nádherný gól, když z poloviny hřiště přeloboval soupeřova brankáře a zařídil svému týmu vítězství 2:1.

Fantastický gól z poloviny hřiště v podání Christiana Sendlhofera.

Vedoucí celek tabulky Liefering přitom začal lépe. V 57. minutě otevřel střelecký účet střetnutí Savic. Hosté však těsný náskok neudrželi, když o třináct minut později inkasovali z kopačky Sallera. Jenže poté střelci utichli a utkání spělo k remíze. Tu však odmítl v samotném závěru Sendlhofer. Zakončení navíc provedl způsobem, na který budou příznivci TSV ještě dlouho vzpomínat.

Nejprve vypíchl protihráči míč. Následně si všiml, že gólman Lieferingu Dähne stojí daleko od své brány, opřel se tedy do balónu a parádním lobem rozvlnil síť.

Domácí úžasná trefa nadchla, do tabulky navíc získali cenné tři body, díky nimž zvýšili šance na záchranu v soutěži.