Austin

Fatální chybu, kterou z paměti hned tak nevymaže, předvedla v mistrovském utkání žen brankářka fotbalového klubu South Florida Bulls Christiane Endlerová. Na hřišti týmu Texas Longhorns inkasovala gól po lehkém centru ze soupeřovy poloviny, navíc z kopačky svého protějšku - gólmanky Abby Smithové.

Fatální minela brankářky Endlerové.

V 64. minutě za stavu 0:0 nařídil hlavní arbitr přibližně na polovině hrací plochy přímý volný kop proti hostům. Exekuce se ujala brankářka Smithová, jenž načechrala míč až do šestnáctky, kam si nabíhala spoluhráčka Sharis Lachappelleová. Balón ovšem nezasáhla a ten tak pohodlně mířil do rukavic Endlerové.

Jenže gólmanka Bulls nepochopitelně zaváhala a plachtící míč propustila mezi rukama do brány. Hráčky Texasu se ale vítězství nedočkaly, hned o pět minut později totiž vyrovnala na konečných 1:1 Sarah Millerová.